T491X476K035AS
KEMETKEMET
T491X476K035AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491X476K035AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 47UF 35V 10% 2917
Fitxak: T491X476K035AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
  • Mezua
T491X476K035ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491X476K035AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 47UF 35V 10% 2917 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 4074 pcs Datuen fitxa T491X476K035AS.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Series T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2917 (7343 Metric) Beste izenak 399-3306-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea X
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.169" (4.30mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 600 mOhm Deskribapen zehatza 47µF Molded Tantalum Capacitors 35V 2917 (7343 Metric) 600 mOhm
kapazitantzia 47µF