T491S475K010AT
KEMETKEMET
T491S475K010AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491S475K010AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 4.7UF 10V 10% 1206
Fitxak: T491S475K010AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
T491S475K010ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491S475K010AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 4.7UF 10V 10% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 77606 pcs Datuen fitxa T491S475K010AT.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series T491 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 399-10202-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea S
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 15 Ohm Deskribapen zehatza 4.7µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 15 Ohm
kapazitantzia 4.7µF