T491S335M010AT
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491S335M010AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 3.30UF 10.0V
Fitxak: T491S335M010AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
  • Mezua
T491S335M010ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491S335M010AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 3.30UF 10.0V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 253582 pcs Datuen fitxa T491S335M010AT.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series T491 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Fabrikatzailearen tamaina kodea S Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 15 Ohm Deskribapen zehatza 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 10V 1206 (3216 Metric) 15 Ohm
kapazitantzia 3.3µF