T491C336M010ZTAC00
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491C336M010ZTAC00
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33.0UF 10.0V
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
750 pcs
  • Mezua
T491C336M010ZTAC00ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491C336M010ZTAC00 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 33.0UF 10.0V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 568596 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series T491 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 2312 (6032 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Fabrikatzailearen tamaina kodea C Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.5 Ohm Deskribapen zehatza 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 1.5 Ohm
kapazitantzia 33µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491C336M010ZTPV10
T491C336M010ZTPV10
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 33.0UF 10.0V
Stockean: 651245 pcs
Deskarga:
RFQ
T491C336M010ZT
T491C336M010ZT
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 33UF 10V 20% 2312