T491C336M010ZT
KEMETKEMET
T491C336M010ZT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491C336M010ZT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33UF 10V 20% 2312
Fitxak:
  • Mezua
T491C336M010ZTren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491C336M010ZT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 33UF 10V 20% 2312 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5334 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Series T491 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2312 (6032 Metric) Beste izenak 495-2215-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea C
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.110" (2.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.5 Ohm Deskribapen zehatza 33µF Molded Tantalum Capacitors 10V 2312 (6032 Metric) 1.5 Ohm
kapazitantzia 33µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491C336M010AT4153
T491C336M010AT4153
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 33.0UF 10.0V
Stockean: 428883 pcs
Deskarga: T491C336M010AT4153.pdf
RFQ
T491C336M010ZTAU50
T491C336M010ZTAU50
fabrikatzaileak: KEMET