T491A154M050AT
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491A154M050AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT .150UF 50.0V
Fitxak: T491A154M050AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
  • Mezua
T491A154M050ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491A154M050AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT .150UF 50.0V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 703263 pcs Datuen fitxa T491A154M050AT.pdf
Tentsioaren balioa 50V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series T491 balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1206 (3216 Metric)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Fabrikatzailearen tamaina kodea A Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C
Korrontearen tartea - Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 15 Ohm Deskribapen zehatza 0.15µF Molded Tantalum Capacitors 50V 1206 (3216 Metric) 15 Ohm
kapazitantzia 0.15µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491A154M035AH
T491A154M035AH
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT .150UF 35.0V
Stockean: 760906 pcs
Deskarga: T491A154M035AH.pdf
RFQ
T491A155K010AT
T491A155K010AT
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 1.5UF 10V 10% 1206
Stockean: 1294563 pcs
Deskarga: T491A155K010AT.pdf
RFQ
T491A154M050AT4280
T491A154M050AT4280
deskribapena: CAP TANT .150UF 50.0V