T491A154M035AT
KEMETKEMET
T491A154M035AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T491A154M035AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 0.15UF 35V 20% 1206
Fitxak: T491A154M035AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
T491A154M035ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T491A154M035AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 0.15UF 35V 20% 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 845369 pcs Datuen fitxa T491A154M035AT.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series T491 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric) Beste izenak 399-9707-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Bizitza @ tenperatura. 2000 Hrs @ 125°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.071" (1.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 19 Ohm Deskribapen zehatza 0.15µF Molded Tantalum Capacitors 35V 1206 (3216 Metric) 19 Ohm
kapazitantzia 0.15µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T491A154M050ZT
T491A154M050ZT
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT .150UF 50.0V
Stockean: 800619 pcs
Deskarga: T491A154M050ZT.pdf
RFQ
T491A154K050ZT
T491A154K050ZT
fabrikatzaileak: KEMET
Stockean: 893152 pcs
Deskarga: T491A154K050ZT.pdf
RFQ
T491A154M035AT4280
T491A154M035AT4280
deskribapena: CAP TANT .150UF 35.0V