T356A155K025AT
KEMETKEMET
T356A155K025AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T356A155K025AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 1.5UF 25V 10% RADIAL
Fitxak: T356A155K025AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T356A155K025ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T356A155K025AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 1.5UF 25V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 80229 pcs Datuen fitxa T356A155K025AT.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia (4.50mm)
Series T356, UltraDip II Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 399-3608
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.339" (8.60mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 8 Ohm Deskribapen zehatza 1.5µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial, Disc 8 Ohm
kapazitantzia 1.5µF