T356A154K050AT
KEMETKEMET
T356A154K050AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T356A154K050AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 0.15UF 50V 10% RADIAL
Fitxak: T356A154K050AT.pdf
  • Mezua
T356A154K050ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T356A154K050AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 0.15UF 50V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 209603 pcs Datuen fitxa T356A154K050AT.pdf
Tentsioaren balioa 50V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.177" Dia (4.50mm)
Series T356, UltraDip II Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 399-3606
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.339" (8.60mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 21 Ohm Deskribapen zehatza 0.15µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 50V Radial, Disc 21 Ohm
kapazitantzia 0.15µF