T355E106M025AT
KEMETKEMET
T355E106M025AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T355E106M025AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 10UF 25V 20% RADIAL
Fitxak: T355E106M025AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T355E106M025ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T355E106M025AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 10UF 25V 20% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 50048 pcs Datuen fitxa T355E106M025AT.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.217" Dia (5.50mm)
Series T355, UltraDip II Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 399-9924
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea E
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea 0.125" (3.18mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.400" (10.16mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.5 Ohm Deskribapen zehatza 10µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 25V Radial, Disc 2.5 Ohm
kapazitantzia 10µF