T355A334K035AT
KEMETKEMET
T355A334K035AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T355A334K035AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 0.33UF 35V 10% RADIAL
Fitxak: T355A334K035AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T355A334K035ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T355A334K035AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 0.33UF 35V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 84424 pcs Datuen fitxa T355A334K035AT.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Conformal Coated
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.175" Dia (4.45mm)
Series T355, UltraDip II Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial, Disc Beste izenak 399-9922
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea 0.125" (3.18mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.340" (8.64mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 15 Ohm Deskribapen zehatza 0.33µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 35V Radial, Disc 15 Ohm
kapazitantzia 0.33µF