T330D336K035AS
KEMETKEMET
T330D336K035AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T330D336K035AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 33UF 35V 10% RADIAL
Fitxak: T330D336K035AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
T330D336K035ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T330D336K035AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 33UF 35V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 2006 pcs Datuen fitxa T330D336K035AS.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.600" L x 0.195" W (15.24mm x 4.95mm)
Series T330 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-11326
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.390" (9.91mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.2 Ohm Deskribapen zehatza 33µF Molded Tantalum Capacitors 35V Radial 1.2 Ohm
kapazitantzia 33µF
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
T330D186K050AS
T330D186K050AS
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP TANT 18UF 50V 10% RADIAL