T330D186K050AS
KEMETKEMET
T330D186K050AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T330D186K050AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 18UF 50V 10% RADIAL
Fitxak: T330D186K050AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
T330D186K050ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T330D186K050AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 18UF 50V 10% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1521 pcs Datuen fitxa T330D186K050AS.pdf
Tentsioaren balioa 50V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.600" L x 0.195" W (15.24mm x 4.95mm)
Series T330 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-11325
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea D
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.390" (9.91mm)
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.6 Ohm Deskribapen zehatza 18µF Molded Tantalum Capacitors 50V Radial 1.6 Ohm
kapazitantzia 18µF