T322E686K020AT
KEMETKEMET
T322E686K020AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T322E686K020AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 68UF 20V 10% AXIAL
Fitxak: T322E686K020AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
45 pcs
  • Mezua
T322E686K020ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T322E686K020AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 68UF 20V 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 21898 pcs Datuen fitxa T322E686K020AT.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.280" Dia x 0.530" L (7.11mm x 13.46mm)
Series T322 Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 399-4578
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea E
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 900 mOhm Deskribapen zehatza 68µF Molded Tantalum Capacitors 20V Axial 900 mOhm
kapazitantzia 68µF