T322E686K010AT
KEMETKEMET
T322E686K010AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T322E686K010AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 68UF 10V 10% AXIAL
Fitxak: T322E686K010AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
59 pcs
  • Mezua
T322E686K010ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T322E686K010AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 68UF 10V 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 24592 pcs Datuen fitxa T322E686K010AT.pdf
Tentsioaren balioa 10V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.280" Dia x 0.530" L (7.11mm x 13.46mm)
Series T322 Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 399-4550
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea E
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 1.3 Ohm Deskribapen zehatza 68µF Molded Tantalum Capacitors 10V Axial 1.3 Ohm
kapazitantzia 68µF