T322C106M020AT
KEMETKEMET
T322C106M020AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T322C106M020AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 10UF 20% 20V AXIAL
Fitxak: T322C106M020AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T322C106M020ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T322C106M020AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 10UF 20% 20V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 39327 pcs Datuen fitxa T322C106M020AT.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm)
Series T322 Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 399-13620
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.9 Ohm @ 100kHz Deskribapen zehatza 10µF Molded Tantalum Capacitors 20V Axial 2.9 Ohm @ 100kHz
kapazitantzia 10µF