T322C106K025AT
KEMETKEMET
T322C106K025AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T322C106K025AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 10UF 25V 10% AXIAL
Fitxak: T322C106K025AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T322C106K025ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T322C106K025AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 10UF 25V 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 37264 pcs Datuen fitxa T322C106K025AT.pdf
Tentsioaren balioa 25V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.180" Dia x 0.345" L (4.57mm x 8.76mm)
Series T322 Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 399-9898
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea C
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 2.5 Ohm Deskribapen zehatza 10µF Molded Tantalum Capacitors 25V Axial 2.5 Ohm
kapazitantzia 10µF