T322B335K020AT
KEMETKEMET
T322B335K020AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T322B335K020AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 3.3UF 20V 10% AXIAL
Fitxak: T322B335K020AT.pdf
  • Mezua
T322B335K020ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T322B335K020AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 3.3UF 20V 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 77510 pcs Datuen fitxa T322B335K020AT.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
Series T322 Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 399-4571
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 5.5 Ohm Deskribapen zehatza 3.3µF Molded Tantalum Capacitors 20V Axial 5.5 Ohm
kapazitantzia 3.3µF