T322B225M020AT
KEMETKEMET
T322B225M020AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T322B225M020AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 2.2UF 20% 20V AXIAL
Fitxak: T322B225M020AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T322B225M020ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T322B225M020AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 2.2UF 20% 20V AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 76532 pcs Datuen fitxa T322B225M020AT.pdf
Tentsioaren balioa 20V Mota Molded
tolerantzia ±20% Tamaina / dimentsioa 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
Series T322 Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 399-13633
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 7 Ohm @ 100kHz Deskribapen zehatza 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 20V Axial 7 Ohm @ 100kHz
kapazitantzia 2.2µF