T322B105K050AT
KEMETKEMET
T322B105K050AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T322B105K050AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 1UF 50V 10% AXIAL
Fitxak: T322B105K050AT.pdf
  • Mezua
T322B105K050ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T322B105K050AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 1UF 50V 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 57547 pcs Datuen fitxa T322B105K050AT.pdf
Tentsioaren balioa 50V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
Series T322 Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 399-4616
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 8 Ohm Deskribapen zehatza 1µF Molded Tantalum Capacitors 50V Axial 8 Ohm
kapazitantzia 1µF