T322B105K035AT
KEMETKEMET
T322B105K035AT Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T322B105K035AT
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 1UF 35V 10% AXIAL
Fitxak: T322B105K035AT.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
T322B105K035ATren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T322B105K035AT fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 1UF 35V 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 67676 pcs Datuen fitxa T322B105K035AT.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.110" Dia x 0.290" L (2.79mm x 7.37mm)
Series T322 Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 399-4599
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea B
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 8 Ohm Deskribapen zehatza 1µF Molded Tantalum Capacitors 35V Axial 8 Ohm
kapazitantzia 1µF