T322A334K035AS
KEMETKEMET
T322A334K035AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T322A334K035AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 0.33UF 35V 10% AXIAL
Fitxak: T322A334K035AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
600 pcs
  • Mezua
T322A334K035ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T322A334K035AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 0.33UF 35V 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 173727 pcs Datuen fitxa T322A334K035AS.pdf
Tentsioaren balioa 35V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm)
Series T322 Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 399-1520
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 15 Ohm Deskribapen zehatza 0.33µF Molded Tantalum Capacitors 35V Axial 15 Ohm
kapazitantzia 0.33µF