T322A225K015AS
KEMETKEMET
T322A225K015AS Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: T322A225K015AS
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP TANT 2.2UF 15V 10% AXIAL
Fitxak: T322A225K015AS.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
285 pcs
  • Mezua
T322A225K015ASren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia T322A225K015AS fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP TANT 2.2UF 15V 10% AXIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 130932 pcs Datuen fitxa T322A225K015AS.pdf
Tentsioaren balioa 15V Mota Molded
tolerantzia ±10% Tamaina / dimentsioa 0.095" Dia x 0.260" L (2.41mm x 6.60mm)
Series T322 Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak 399-1479
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen tamaina kodea A
Bizitza @ tenperatura. - Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) -
Ezaugarriak General Purpose Failure Rate -
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 8 Ohm Deskribapen zehatza 2.2µF Molded Tantalum Capacitors 15V Axial 8 Ohm
kapazitantzia 2.2µF