SBC6-682-181
KEMETKEMET
SBC6-682-181 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBC6-682-181
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 6.8MH 180MA 8.92 OHM
Fitxak: SBC6-682-181.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
  • Mezua
SBC6-682-181ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBC6-682-181 fabrikatzailea KEMET
deskribapena FIXED IND 6.8MH 180MA 8.92 OHM Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 97501 pcs Datuen fitxa SBC6-682-181.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Tamaina / dimentsioa 0.472" Dia (12.00mm) estali Unshielded
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 6.8mH
Altuera - Eserita (Max) 0.728" (18.50mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 6.8mH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 8.92 Ohm Max Radial, Vertical Cylinder DC Erresistentzia (DCR) 8.92 Ohm Max
Uneko balorazioa 180mA Uneko - Saturazioa 420mA