SBC6-470-232
KEMETKEMET
SBC6-470-232 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SBC6-470-232
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 47UH 2.3A 80 MOHM TH
Fitxak: SBC6-470-232.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1600 pcs
  • Mezua
SBC6-470-232ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SBC6-470-232 fabrikatzailea KEMET
deskribapena FIXED IND 47UH 2.3A 80 MOHM TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 140579 pcs Datuen fitxa SBC6-470-232.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±10%
Tamaina / dimentsioa 0.472" Dia (12.00mm) estali Unshielded
Indukzio maiztasuna - Test 10kHz induktantzia 47µH
Altuera - Eserita (Max) 0.591" (15.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 47µH Unshielded Wirewound Inductor 2.3A 80 mOhm Max Radial, Vertical Cylinder DC Erresistentzia (DCR) 80 mOhm Max
Uneko balorazioa 2.3A Uneko - Saturazioa 5A