R75MD247040B0J
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R75MD247040B0J
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.047UF 5% 400VDC RAD
Fitxak: R75MD247040B0J.pdf
  • Mezua
R75MD247040B0Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R75MD247040B0J fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 0.047UF 5% 400VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3271 pcs Datuen fitxa R75MD247040B0J.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 220V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) Series R75
balorazio AEC-Q200 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-12561
75MD247040B0J
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.413" (10.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.047µF Film Capacitor 220V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.047µF