R75MD2330Z3B0J
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R75MD2330Z3B0J
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC T/H
Fitxak: 1.R75MD2330Z3B0J.pdf2.R75MD2330Z3B0J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
R75MD2330Z3B0Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R75MD2330Z3B0J fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 0.033UF 5% 400VDC T/H Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 133082 pcs Datuen fitxa 1.R75MD2330Z3B0J.pdf2.R75MD2330Z3B0J.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.394" L x 0.197" W (10.00mm x 5.00mm) Series R75
balorazio AEC-Q200 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-18299
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 0.295" (7.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.417" (10.60mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.033µF Film Capacitor 200V 400V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.033µF