R60DN51005030J
KEMETKEMET
R60DN51005030J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R60DN51005030J
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 10UF 5% 63VDC RADIAL
Fitxak: R60DN51005030J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
R60DN51005030Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R60DN51005030J fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 10UF 5% 63VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 32896 pcs Datuen fitxa R60DN51005030J.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 63V Tentsioaren balorazioa - AC 40V
tolerantzia ±5% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.043" L x 0.335" W (26.50mm x 8.50mm) Series R60
balorazio AEC-Q200 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-11495
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.709" (18.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Deskribapen zehatza 10µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial kapazitantzia 10µF