R60DN46804030K
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R60DN46804030K
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 6.8UF 10% 63VDC RADIAL
Fitxak: 1.R60DN46804030K.pdf2.R60DN46804030K.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
R60DN46804030Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R60DN46804030K fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 6.8UF 10% 63VDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 48240 pcs Datuen fitxa 1.R60DN46804030K.pdf2.R60DN46804030K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 63V Tentsioaren balorazioa - AC 40V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm) Series R60
balorazio AEC-Q200 Packaging -
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-18620
60DN46804030K
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.634" (16.10mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Deskribapen zehatza 6.8µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial kapazitantzia 6.8µF