R46KN333050N0K
KEMETKEMET
R46KN333050N0K Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R46KN333050N0K
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.33UF 10% 560VDC RAD
Fitxak: R46KN333050N0K.pdf
  • Mezua
R46KN333050N0Kren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R46KN333050N0K fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 0.33UF 10% 560VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 162548 pcs Datuen fitxa R46KN333050N0K.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 560V Tentsioaren balorazioa - AC 275V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.043" L x 0.236" W (26.50mm x 6.00mm) Series R46
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-11486
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.594" (15.10mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.33µF Film Capacitor 275V 560V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.33µF