R46KN333040H1M
KEMETKEMET
R46KN333040H1M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: R46KN333040H1M
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.33UF 20% 560VDC RAD
Fitxak: R46KN333040H1M.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
R46KN333040H1Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia R46KN333040H1M fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 0.33UF 20% 560VDC RAD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 136658 pcs Datuen fitxa R46KN333040H1M.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 560V Tentsioaren balorazioa - AC 275V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.043" L x 0.276" W (26.50mm x 7.00mm) Series R46
balorazio X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-12443
46KN333040H1M
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 125°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.634" (16.10mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.33µF Film Capacitor 275V 560V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.33µF