PEH200KO6100MB2
KEMETKEMET
PEH200KO6100MB2 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: PEH200KO6100MB2
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 100000UF 20% 40V SCREW
Fitxak: 1.PEH200KO6100MB2.pdf2.PEH200KO6100MB2.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
PEH200KO6100MB2ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia PEH200KO6100MB2 fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 100000UF 20% 40V SCREW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1535 pcs Datuen fitxa 1.PEH200KO6100MB2.pdf2.PEH200KO6100MB2.pdf
Tentsioaren balioa 40V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina - Tamaina / dimentsioa 2.622" Dia (66.60mm)
Series PEH200 Ripple Current @ maiztasuna baxua 24.9A @ 100Hz
balorazio - polarizazio Polar
Packaging Bulk Pakete / kasua Radial, Can - Screw Terminals
Beste izenak 399-5654
A451QM104M040A
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 15000 Hrs @ 85°C Korrontearen tartea 1.122" (28.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 8 mOhms
Altuera - Eserita (Max) 4.213" (107.00mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) 8 mOhm @ 100Hz
Deskribapen zehatza 100000µF 40V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - Screw Terminals 8 mOhm @ 100Hz 15000 Hrs @ 85°C kapazitantzia 100000µF