MPLCV0654L470
KEMETKEMET
MPLCV0654L470 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPLCV0654L470
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena KEMET MPLCV POWER INDUCTOR 47 UH
Fitxak: 1.MPLCV0654L470.pdf2.MPLCV0654L470.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
3000 pcs
  • Mezua
MPLCV0654L470ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPLCV0654L470 fabrikatzailea KEMET
deskribapena KEMET MPLCV POWER INDUCTOR 47 UH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 74186 pcs Datuen fitxa 1.MPLCV0654L470.pdf2.MPLCV0654L470.pdf
Mota - tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.311" L x 0.264" W (7.90mm x 6.70mm)
estali Shielded Series MPLCV
balorazio AEC-Q200 Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 399-17038-2
UPIT0654L47000
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 150°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Metal Composite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 47µH
Altuera - Eserita (Max) 0.213" (5.40mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 47µH Shielded Inductor 2.1A 175 mOhm Nonstandard
DC Erresistentzia (DCR) 175 mOhm Uneko balorazioa 2.1A
Uneko - Saturazioa 3A