MPLCH0740L4R7
KEMETKEMET
MPLCH0740L4R7 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPLCH0740L4R7
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 4.7UH 5.8A 33 MOHM SMD
Fitxak: MPLCH0740L4R7.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
MPLCH0740L4R7ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPLCH0740L4R7 fabrikatzailea KEMET
deskribapena FIXED IND 4.7UH 5.8A 33 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 236144 pcs Datuen fitxa MPLCH0740L4R7.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.307" L x 0.264" W (7.80mm x 6.70mm)
estali Shielded Series MPLCH
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 399-10995-2 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 120°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 4.7µH
Altuera - Eserita (Max) 0.157" (4.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 5.8A 33 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 33 mOhm Max
Uneko balorazioa 5.8A Uneko - Saturazioa 6.5A