MPLCG0630L1R0
KEMETKEMET
MPLCG0630L1R0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPLCG0630L1R0
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 11.9A 9 MOHM SMD
Fitxak: MPLCG0630L1R0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
MPLCG0630L1R0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPLCG0630L1R0 fabrikatzailea KEMET
deskribapena FIXED IND 1UH 11.9A 9 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 246211 pcs Datuen fitxa MPLCG0630L1R0.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.295" L x 0.264" W (7.50mm x 6.70mm)
Beste izenak 399-10982-2 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 120°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Metal Composite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 1µH
Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 1µH Shielded Wirewound Inductor 11.9A 9 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 9 mOhm Max
Uneko balorazioa 11.9A Uneko - Saturazioa 11.3A