MPLCG0530L1R0
KEMETKEMET
MPLCG0530L1R0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MPLCG0530L1R0
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 1UH 7.4A 14.6 MOHM SMD
Fitxak: MPLCG0530L1R0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3500 pcs
7000 pcs
  • Mezua
MPLCG0530L1R0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MPLCG0530L1R0 fabrikatzailea KEMET
deskribapena FIXED IND 1UH 7.4A 14.6 MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 280428 pcs Datuen fitxa MPLCG0530L1R0.pdf
Mota Wirewound tolerantzia ±20%
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.217" L x 0.197" W (5.50mm x 5.00mm)
estali Shielded Series MPLCG
balorazio - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua Nonstandard
Beste izenak 399-10981-2 Tenperatura operatiboa -20°C ~ 120°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Core Metal Composite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Indukzio maiztasuna - Test 100kHz induktantzia 1µH
Altuera - Eserita (Max) 0.118" (3.00mm) Frekuentzia - Self Resonant -
Deskribapen zehatza 1µH Shielded Wirewound Inductor 7.4A 14.6 mOhm Max Nonstandard DC Erresistentzia (DCR) 14.6 mOhm Max
Uneko balorazioa 7.4A Uneko - Saturazioa 5.6A