HP09DW105KN
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HP09DW105KN
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 1UF 200V X7R RADIAL
Fitxak: HP09DW105KN.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 56 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 56 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
HP09DW105KNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HP09DW105KN fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 1UF 200V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 56 pcs Datuen fitxa HP09DW105KN.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.700" L x 0.200" W (17.78mm x 5.08mm) Series HP
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style - Korrontearen tartea 0.500" (12.70mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.400" (10.16mm)
Ezaugarriak High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 1µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial kapazitantzia 1µF