HP06DW254KC
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HP06DW254KC
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP CER 0.25UF 200V X7R RADIAL
Fitxak: HP06DW254KC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 519 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 519 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
HP06DW254KCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HP06DW254KC fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP CER 0.25UF 200V X7R RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 519 pcs Datuen fitxa HP06DW254KC.pdf
Tentsioaren balioa 200V tolerantzia ±10%
Lodiera (Max) - Tenperatura koefizientea X7R
Tamaina / dimentsioa 0.300" L x 0.150" W (7.62mm x 3.81mm) Series HP
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Tenperatura operatiboa -55°C ~ 200°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Korrontearen tartea 0.200" (5.08mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Altuera - Eserita (Max) 0.300" (7.62mm)
Ezaugarriak High Temperature Failure Rate -
Deskribapen zehatza 0.25µF ±10% 200V Ceramic Capacitor X7R Radial kapazitantzia 0.25µF