F872BE333M480C
KEMETKEMET
KEMET
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F872BE333M480C
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.033UF 20% RADIAL
Fitxak: F872BE333M480C.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3200 pcs
  • Mezua
F872BE333M480Cren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F872BE333M480C fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 0.033UF 20% RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 473175 pcs Datuen fitxa F872BE333M480C.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 480V
tolerantzia ±20% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.709" L x 0.217" W (18.00mm x 5.50mm) Series F872
balorazio X1 Pakete / kasua Radial
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.591" (15.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.492" (12.50mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 0.033µF Film Capacitor 480V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 0.033µF
eskaerak EMI, RFI Suppression
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F871RO565M330Z
F871RO565M330Z
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: EMI SUPP MP X1 RAD 330VAC 5.6UF
Stockean: 14209 pcs
Deskarga: F871RO565M330Z.pdf
RFQ
F87-22-C
F87-22-C
fabrikatzaileak: Panduit
deskribapena: FERRULE NON INS 1AWG 7/8"
Stockean: 61716 pcs
Deskarga: F87-22-C.pdf
RFQ
fabrikatzaileak: Panduit
deskribapena: FERRULE NON INS 1AWG 23/32"
Deskarga: F87-18-C.pdf
deskribapena: FERRULE NON INS 1AWG 31/32"
deskribapena: FERRULE NON INS 1AWG 1 1/4"