B32621A0332K000
EPCOSEPCOS
B32621A0332K000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: B32621A0332K000
Fabrikatzaileak / Marka: EPCOS
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 3300PF 10% 1KVDC RADIAL
Fitxak: B32621A0332K000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
  • Mezua
B32621A0332K000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia B32621A0332K000 fabrikatzailea EPCOS
deskribapena CAP FILM 3300PF 10% 1KVDC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 423461 pcs Datuen fitxa B32621A0332K000.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 1000V (1kV) Tentsioaren balorazioa - AC 500V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Series B32621
balorazio - Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak B32621A 332K
B32621A332K
B32621A332K-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Korrontearen tartea 0.394" (10.00mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.354" (9.00mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized - Stacked
Deskribapen zehatza 3300pF Film Capacitor 500V 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized - Stacked Radial kapazitantzia 3300pF