F863RT106K310Z
KEMETKEMET
F863RT106K310Z Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F863RT106K310Z
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 10UF 10% 310VAC RADIAL
Fitxak: F863RT106K310Z.pdf
  • Mezua
F863RT106K310Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F863RT106K310Z fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 10UF 10% 310VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 15559 pcs Datuen fitxa F863RT106K310Z.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 310V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.634" L x 1.181" W (41.50mm x 30.00mm) Series F863
balorazio AEC-Q200, X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-14816
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 1.476" (37.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.776" (45.10mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 10µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 10µF