F863RL475K310ALW0L
KEMETKEMET
F863RL475K310ALW0L Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F863RL475K310ALW0L
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 4.7UF 10% 310VAC RADIAL
Fitxak: F863RL475K310ALW0L.pdf
  • Mezua
F863RL475K310ALW0Lren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F863RL475K310ALW0L fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 4.7UF 10% 310VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 27204 pcs Datuen fitxa F863RL475K310ALW0L.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 310V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.634" L x 0.748" W (41.50mm x 19.00mm) Series F863
balorazio AEC-Q200, X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-14836
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 1.476" (37.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.264" (32.10mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 4.7µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 4.7µF