F863DV155K310Z
KEMETKEMET
F863DV155K310Z Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F863DV155K310Z
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1.5UF 10% 310VAC RADIAL
Fitxak: F863DV155K310Z.pdf
  • Mezua
F863DV155K310Zren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F863DV155K310Z fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 1.5UF 10% 310VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 73176 pcs Datuen fitxa F863DV155K310Z.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 310V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.043" L x 0.512" W (26.50mm x 13.00mm) Series F863
balorazio AEC-Q200, X2 Packaging Bulk
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-14810
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) Not Applicable Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.870" (22.10mm)
Ezaugarriak - Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized
Deskribapen zehatza 1.5µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapazitantzia 1.5µF