F863DS105K310R
KEMETKEMET
F863DS105K310R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F863DS105K310R
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 1UF 10% 310VAC RADIAL
Fitxak: F863DS105K310R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
217 pcs
434 pcs
651 pcs
1085 pcs
2170 pcs
  • Mezua
F863DS105K310Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F863DS105K310R fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 1UF 10% 310VAC RADIAL Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 147716 pcs Datuen fitxa F863DS105K310R.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC - Tentsioaren balorazioa - AC 310V
tolerantzia ±10% Bukaera PC Pins
Tamaina / dimentsioa 1.043" L x 0.433" W (26.50mm x 11.00mm) Series F863
balorazio AEC-Q200, X2 Packaging Tape & Box (TB)
Pakete / kasua Radial Beste izenak 399-14823-3
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 110°C Muntaketa mota Through Hole
Korrontearen tartea 0.886" (22.50mm) Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Altuera - Eserita (Max) 0.791" (20.10mm) Ezaugarriak -
Material dielektrikoa Polypropylene (PP), Metallized Deskribapen zehatza 1µF Film Capacitor 310V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapazitantzia 1µF eskaerak Automotive; EMI, RFI Suppression