F161ZS475K100V
KEMETKEMET
F161ZS475K100V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F161ZS475K100V
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 4.7UF 10% 100VDC SMD
Fitxak: F161ZS475K100V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
F161ZS475K100Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F161ZS475K100V fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 4.7UF 10% 100VDC SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 43040 pcs Datuen fitxa F161ZS475K100V.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
tolerantzia ±10% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.650" L x 0.591" W (16.50mm x 15.00mm) Series F161
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Nonstandard SMD Beste izenak 399-13580-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.283" (7.20mm)
Deskribapen zehatza 4.7µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Nonstandard SMD kapazitantzia 4.7µF
eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F16218_LINNEA-90-END-B-ML
F16218_LINNEA-90-END-B-ML
fabrikatzaileak: LEDiL
deskribapena: LENS CLEAR SNAP IN
Stockean: 45261 pcs
Deskarga: F16218_LINNEA-90-END-B-ML.pdf
RFQ
F161ZS154K630V
F161ZS154K630V
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP FILM 0.15UF 10% 630VDC SMD
Stockean: 48614 pcs
Deskarga: F161ZS154K630V.pdf
RFQ
F16314_LINNEA-O-END-ML
F16314_LINNEA-O-END-ML
fabrikatzaileak: LEDiL
Deskarga: F16314_LINNEA-O-END-ML.pdf
F161ZS224K400V
F161ZS224K400V
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP FILM 0.22UF 10% 400VDC SMD
Deskarga: F161ZS224K400V.pdf
F16219_LINNEA-90-END-B-FL
F16219_LINNEA-90-END-B-FL
Deskarga: F16219_LINNEA-90-END-B-FL.pdf
F161ZS184K630V
F161ZS184K630V
deskribapena: CAP FILM 0.18UF 10% 630VDC SMD
Deskarga: F161ZS184K630V.pdf
F161ZS335K100V
F161ZS335K100V
deskribapena: CAP FILM 3.3UF 10% 100VDC SMD
Deskarga: F161ZS335K100V.pdf
F16315_LINNEA-O-END-FL
F16315_LINNEA-O-END-FL
Deskarga: F16315_LINNEA-O-END-FL.pdf
F161ZS474K400V
F161ZS474K400V
deskribapena: CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC SMD
Deskarga: F161ZS474K400V.pdf
F161ZS475K063V
F161ZS475K063V
deskribapena: CAP FILM 4.7UF 10% 63VDC SMD