F161ZS474K400V
KEMETKEMET
F161ZS474K400V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F161ZS474K400V
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC SMD
Fitxak: F161ZS474K400V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
F161ZS474K400Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F161ZS474K400V fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 0.47UF 10% 400VDC SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14951 pcs Datuen fitxa F161ZS474K400V.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 400V Tentsioaren balorazioa - AC 200V
tolerantzia ±10% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.650" L x 0.591" W (16.50mm x 15.00mm) Series F161
balorazio AEC-Q200 Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua Nonstandard Beste izenak 399-12956-1
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.283" (7.20mm)
Deskribapen zehatza 0.47µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Nonstandard kapazitantzia 0.47µF