F161PP393M100V
KEMETKEMET
F161PP393M100V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F161PP393M100V
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.039UF 20% 100VDC 2220
Fitxak: F161PP393M100V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2400 pcs
  • Mezua
F161PP393M100Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F161PP393M100V fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 0.039UF 20% 100VDC 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 121020 pcs Datuen fitxa F161PP393M100V.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
tolerantzia ±20% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series F161
balorazio AEC-Q200 Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Beste izenak 399-13576-2
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.126" (3.20mm)
Deskribapen zehatza 0.039µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2220 (5750 Metric) kapazitantzia 0.039µF