F161PP223K100V
KEMETKEMET
F161PP223K100V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: F161PP223K100V
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP FILM 0.022UF 10% 100VDC 2220
Fitxak: F161PP223K100V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
F161PP223K100Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia F161PP223K100V fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP FILM 0.022UF 10% 100VDC 2220 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 59502 pcs Datuen fitxa F161PP223K100V.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 100V Tentsioaren balorazioa - AC 63V
tolerantzia ±10% Bukaera Solder Pads
Tamaina / dimentsioa 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Series F161
balorazio AEC-Q200 Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 2220 (5750 Metric) Beste izenak 399-13573-6
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 3 (168 Hours) Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.126" (3.20mm)
Deskribapen zehatza 0.022µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked 2220 (5750 Metric) kapazitantzia 0.022µF
eskaerak Automotive
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
F161SP334K063V
F161SP334K063V
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP FILM 0.33UF 10% 63VDC 2824
Stockean: 131859 pcs
Deskarga: F161SP334K063V.pdf
RFQ
F16048_LINNEA-UP
F16048_LINNEA-UP
fabrikatzaileak: LEDiL
deskribapena: LENS CLEAR ASYMMETRICAL
Stockean: 14373 pcs
Deskarga: F16048_LINNEA-UP.pdf
RFQ
F161PP393M100V
F161PP393M100V
fabrikatzaileak: KEMET
deskribapena: CAP FILM 0.039UF 20% 100VDC 2220
Deskarga: F161PP393M100V.pdf
F161SL103K100V
F161SL103K100V
deskribapena: CAP FILM 10000PF 10% 100VDC 2824
Deskarga: F161SL103K100V.pdf
F1602
F1602
fabrikatzaileak: C&K
deskribapena: SWITCH CAP
Deskarga: F1602.pdf
F161SL473K100V
F161SL473K100V
deskribapena: CAP FILM 0.047UF 10% 100VDC 2824
Deskarga: F161SL473K100V.pdf
F16183_LINNEA-90-END-FL
F16183_LINNEA-90-END-FL
fabrikatzaileak: LEDiL
deskribapena: LENS CLEAR SNAP IN
Deskarga: F16183_LINNEA-90-END-FL.pdf
F161PP683K100V
F161PP683K100V
deskribapena: CAP FILM 0.068UF 10% 100VDC 2220
Deskarga: F161PP683K100V.pdf
F161PU224K050V
F161PU224K050V
deskribapena: CAP FILM 0.22UF 10% 50VDC 2220
Deskarga: F161PU224K050V.pdf
F16182_LINNEA-90-END-ML
F16182_LINNEA-90-END-ML
Deskarga: F16182_LINNEA-90-END-ML.pdf
fabrikatzaileak: C&K
deskribapena: SWITCH CAP
Deskarga: F1604.pdf
F16012_ANGELETTE-M2-B
F16012_ANGELETTE-M2-B
deskribapena: REFLECTOR ROUND 1POS 110MM (D) 5