EXV105M050S9BAA
KEMETKEMET
EXV105M050S9BAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXV105M050S9BAA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD
Fitxak: EXV105M050S9BAA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
EXV105M050S9BAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXV105M050S9BAA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1246599 pcs Datuen fitxa EXV105M050S9BAA.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series EXV Ripple Current @ maiztasuna baxua 42mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 60mA @ 100kHz balorazio AEC-Q200
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Tenperatura operatiboa -55°C ~ 105°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C Korrontearen tartea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant inpedantzia 5 Ohms
Altuera - Eserita (Max) 0.222" (5.65mm) ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) -
Deskribapen zehatza 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C kapazitantzia 1µF