EXV105M050A9BAA
KEMETKEMET
EXV105M050A9BAA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXV105M050A9BAA
Fabrikatzaileak / Marka: KEMET
Produktuaren Deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD
Fitxak: EXV105M050A9BAA.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2000 pcs
4000 pcs
  • Mezua
EXV105M050A9BAAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXV105M050A9BAA fabrikatzailea KEMET
deskribapena CAP ALUM 1UF 20% 50V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1042092 pcs Datuen fitxa EXV105M050A9BAA.pdf
Tentsioaren balioa 50V tolerantzia ±20%
Gainazaleko lurzoruaren tamaina 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm) Tamaina / dimentsioa 0.157" Dia (4.00mm)
Series EXV Ripple Current @ maiztasuna baxua 42mA @ 120Hz
Ripple Current @ maiztasun handia 60mA @ 100kHz balorazio -
polarizazio Polar Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua Radial, Can - SMD Beste izenak 399-11442-2
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Muntaketa mota Surface Mount
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Bizitza @ tenperatura. 3000 Hrs @ 105°C
Korrontearen tartea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
inpedantzia 5 Ohms Altuera - Eserita (Max) 0.222" (5.65mm)
ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) - Deskribapen zehatza 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can - SMD 3000 Hrs @ 105°C
kapazitantzia 1µF eskaerak General Purpose